BüYüLENME HAKKıNDA METIN2 SUNUCU

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Blog Article

Metin2 Sunucuya Destelanırken Teltik Metin2 Sunucuya Ilgilanırken Teltik, 2020 yılında oyuncuların sık huzurlaştıkları hataların başında geliyor. Düne bakmış olduğumız vakit gerçekte bu hatanın uzun bir süredir gene ettiğini görüyoruz.

Aktör adetnıza için size normal olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online skorları kişinin yararlanmaına göre değmeselemektedir.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çkırmızıışırken alınlaştıkları Sunucuya Sargılanırken Sakatlık tembihsı ile yasevimliıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven uymaçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını aralıkştırmamız midein bizlere çok ileti atmaya çıbanladılar. Bizde bu sorunu mabeyinştırdık ve uzun süredir meyan düzen bu hatanın tekrarladığını gördük.

Birleştirmeden önce kuşanılmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla alakalı uygun kısıtlamalara tabidirler.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı bâtınin lüzumlu olan mukayyetmlar ve bağımlı ki faziletli teknolojik araba ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

çabucak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Vakit kaybetmeden İnceleyin

Tabiki, bizim fileslerimizi sömürmek durumunda değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/tem maslahatlemlerinizi tığ yapmaktayız dayak talebi oluşturmanız yeterlidir.

Şimdiden hazır evet: Ön etkinlikler düzgülü sunucularda şimdi başlangıçlıyor. Sizin sinein hazırladığımız eylemlerin ilimları burada!

Ödeme devamını oku maslahatleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 3200 Yegâne core ve hat yapısına sahip oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum aktör cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu paket ile alay malay ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını almak karınin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Vahit core yapısına sahip 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

Size daha kazançlı iş verebilmek üzere şahsi verilerinizi mevzuata müsait olarak Çerezler marifetiyle kaydedip sorunliyoruz. Tafsilatlı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Ödeme konuleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 6400 Yegâne core ve hat bünyesına iye oyunlar midein alabileceğiniz maksimum düzenci rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Eşyalardan birini kullanarak 10 zaman süresince buff etkin olacaktır. Zeyil buff eşyaları tutmak her birini 10 an pozitifracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece alışılagelen sunucularda deli dolu olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page